Пошук На головну Написати нам листа
Iнститут комп'ютерних технологiй
Про нас Продукти Експертні висновки Контакти
Новини


Як повідомлялось раніше, з 01.07.2022 наше підприємство припиняє технічну підтримку комплексу "Гриф" версії 3. У зв'язку з цим ми надаємо можливість усім користувачам комплексу (навіть тим, у яких закінчився термін технічної підтримки) безкоштовно встановити на комп'ютерах із зареєстрованими екземплярами комплексу останній пакет оновлення програмних засобів комплексу (версія 3.08 реліз 3).

Для отримання можливості встановлення пакету оновлення користувачам комплексу, у яких скінчився термін технічної підтримки, необхідно направити на електронну пошту hotline@iсt.com.ua заявку (у довільній формі) на одержання реєстраційного коду із продовженим до 01.07.2022 терміном технічної підтримки, до якої додати файл із запитом на одержання реєстраційного коду (файл із іменем NNNN_ri.txt, де NNNN - серійний номер використовуваного екземпляру комплексу, зберігається на логічному диску C: у каталозі C:\GNG). У відповідь на запит буде відправлений новий реєстраційний код, введення якого (з використанням АРМ адміністратора) надасть можливість розблокувати режим оновлення програмних засобів комплексу та забезпечить можливість встановити пакет оновлення, який можна скачати за посиланням. Порядок оновлення програмних засобів комплексу описаний у п. 3.3.3 Настанови системного адміністратора.

Користувачам, які планують продовжувати експлуатацію комплексу "Гриф" версії 3, після оновлення програмних засобів комплексу рекомендується зробити (з використанням засобів створення резервних копій жорстких дисків Clonezilla, Acronis тощо) резервну копію системного розділу жорсткого диску (логічного диску C:) та використовувати її у випадку виникнення збоїв, які потребують переустановлення операційної системи та/або засобів комплексу "Гриф" версії 3, для відновлення працездатного стану операційної системи та комплексу.

Повернутись до розділу "Новини"

Архів новин
Copyright © 2000-2021, ТОВ «Інститут комп'ютерних технологій»®